Titles you rated
InuyashikiRated ★ 4.0
BossRated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
ONE PIECE FILM REDRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 2.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 4.5
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.5
CobwebRated ★ 4.0- PilotRated ★ 3.0
Parasyte: Part 2Rated ★ 4.0
The Witch: Part 2. The Other OneRated ★ 3.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 4.0
City Of The Rising SunRated ★ 3.5
Hot BloodedRated ★ 2.5