Series
Ratings
70
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
The CageRated ★ 0.5
Parasyte: The GreyRated ★ 4.0
H2Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 2Rated ★ 4.5
Our BluesRated ★ 5.0
Juvenile JusticeRated ★ 1.0
Hellbound Season 1Rated ★ 3.5
D.P.Rated ★ 5.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
My MisterRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 5.0
Begin Again Season 1Rated ★ 5.0
Prison PlaybookRated ★ 5.0- 2 Days and 1 NightRated ★ 5.0
The World of the MarriedRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 5.0