Movies
Ratings
604
I Am MotherRated ★ 4.0
A Quiet PlaceRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 3.5
Hear MeRated ★ 4.0
A Star Is BornRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
Jurassic WorldRated ★ 3.5
Doctor SleepRated ★ 4.0
MulanRated ★ 3.5
Last HolidayRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.5
What Women WantRated ★ 4.0
A River Runs Through ItRated ★ 3.5
The ProposalRated ★ 4.0
Green BookRated ★ 5.0
Anarchist from ColonyRated ★ 5.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Keys to the HeartRated ★ 3.5
Mrs. DoubtfireRated ★ 4.0
DefaultRated ★ 4.0