Titles you rated
Bridget Jones: Mad About the BoyRated ★ 3.5
LeonRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
28 Days LaterRated ★ 2.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
The Wrong ParisRated ★ 3.5
CinderellaRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.5
To All the Boys: Always and ForeverRated ★ 3.5
Confessions of an Invisible GirlRated ★ 1.5
Fear Street Part Three: 1666Rated ★ 3.5
Fear Street Part Two: 1978Rated ★ 3.5
Fear Street Part One: 1994Rated ★ 3.5
Time CutRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 3.5
WickedRated ★ 3.5
HereditaryRated ★ 2.5
Shining for One ThingRated ★ 3.0
My Happy MarriageRated ★ 3.0
Tall Girl 2Rated ★ 3.5