Titles you rated
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
CapernaumRated ★ 4.0
StreamingRated ★ 0.5
The Fall GuyRated ★ 3.0
Perhaps LoveRated ★ 4.0
Before the Devil Knows You're DeadRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 2.0
Hidden FaceRated ★ 2.0
Handsome GuysRated ★ 1.5
I, The ExecutionerRated ★ 2.0
Triangle of SadnessRated ★ 3.5
ExhumaRated ★ 3.5
Late Night With the DevilRated ★ 2.5
Mission: CrossRated ★ 1.5
Phantom ThreadRated ★ 3.5
Gone GirlRated ★ 3.5
Fatal IntuitionRated ★ 0.5
12.12: THE DAYRated ★ 3.0
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 0.5