Titles you rated
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 3.5
TranscendenceRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 2.5
Conduct ZeroRated ★ 2.0
Kung Fu HustleRated ★ 3.0
The HousemaidRated ★ 2.5
The DictatorRated ★ 2.0
High School MusicalRated ★ 2.0
The TargetRated ★ 2.5
HarmonyRated ★ 3.0
If OnlyRated ★ 4.0
Pitch PerfectRated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 3.5
The ThievesRated ★ 3.5
PromRated ★ 3.0
The GiverRated ★ 4.0