Titles you rated
 You and Everything ElseRated ★ 3.5 You and Everything ElseRated ★ 3.5
 Loki Season 2Rated ★ 4.5 Loki Season 2Rated ★ 4.5
 Loki Season 1Rated ★ 3.0 Loki Season 1Rated ★ 3.0
 Mercy for NoneRated ★ 2.0 Mercy for NoneRated ★ 2.0
 KarmaRated ★ 3.5 KarmaRated ★ 3.5
 Baby ReindeerRated ★ 4.5 Baby ReindeerRated ★ 4.5
 Melo MovieRated ★ 3.0 Melo MovieRated ★ 3.0
 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0 The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 2Rated ★ 4.5
 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0 SPY x FAMILY Season 2Rated ★ 4.0
 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5 SPY x FAMILY Season 1 Part 1Rated ★ 4.5
 The SympathizerRated ★ 3.5 The SympathizerRated ★ 3.5
- The FrogRated ★ 2.0
 The TyrantRated ★ 3.0 The TyrantRated ★ 3.0
 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5 Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0 Kaiju No. 8Rated ★ 4.0
- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.0
 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0 Peacemaker Season 1Rated ★ 4.0
 Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0 Kotaro Lives AloneRated ★ 4.0
 A Killer ParadoxRated ★ 3.5 A Killer ParadoxRated ★ 3.5