Titles you rated
Our Beloved SummerRated ★ 4.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 4.0
Lee Soo Geun and Kim Byung Man's High SocietyRated ★ 3.0
The Genius: Grand FinalRated ★ 4.0
The Genius: Rule BreakerRated ★ 4.0
Bad Guys: Vile CityRated ★ 3.5
Running ManRated ★ 3.0
Moorim SchoolRated ★ 2.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 3.0
Three Meals a Day: Jeongseon VillageRated ★ 3.5
Three Meals a Day: Fishing VillageRated ★ 3.5
The Genius: Rules of the GameRated ★ 4.0
Memories of the AlhambraRated ★ 3.5
BloodRated ★ 2.5
Cinderella and Four KnightsRated ★ 3.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 3.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 2.5