Titles you rated
John WickRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.0
Train to BusanRated ★ 3.5
50 First DatesRated ★ 4.0
RedRated ★ 2.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 3.0
The Boy and the BeastRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 2.0
Parasyte: Part 1Rated ★ 3.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 4.0
MinionsRated ★ 3.0
HelplessRated ★ 2.0