Titles you rated
FutureworldRated ★ 3.0
Summer Time Machine BluesRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 4.0
After School Soda Weather Special EditionRated ★ 4.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
Mobile Suit Gundam Cucuruz Doan's IslandRated ★ 5.0
Minority ReportRated ★ 4.5
How to Lose Friends & Alienate PeopleRated ★ 3.5
Vanilla SkyRated ★ 4.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.0
The Silence of the LambsRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 5.0
TwilightRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 3.5
AkiraRated ★ 4.5
The HandRated ★ 3.0
Fallen AngelsRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 3.5
CloserRated ★ 3.5
The Tokyo Night Sky Is Always the Densest Shade of BlueRated ★ 3.0