Movies
Ratings
356
Moonlit WinterRated ★ 5.0
Buenos Aires Zero Degree: The Making of Happy TogetherRated ★ 3.0- WishRated ★ 3.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 5.0
American SniperRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 5.0
PatersonRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
I, TonyaRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The Yellow SeaRated ★ 4.5
MicrohabitatRated ★ 5.0
HereditaryRated ★ 4.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
Baby DriverRated ★ 3.0
Now You See Me 2Rated ★ 2.0
The Imitation GameRated ★ 3.5