Titles you rated
Top Star Yoo BaekRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Prison PlaybookRated ★ 3.5
Life on MarsRated ★ 3.0
You're BeautifulRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 1.5
Alone in LoveRated ★ 5.0
The Princess's ManRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 4.0
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 3.0
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 3.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 3.5
Reply 1997Rated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
Capital ScandalRated ★ 5.0
Gossip GirlRated ★ 3.0