Titles you rated
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 2.0
Beyond the BarRated ★ 1.5
Try: A Miracle in UsRated ★ 1.0
Not OthersRated ★ 3.5
TriggerRated ★ 2.5- Good BoyRated ★ 0.5
- Unknown SeoulRated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.5
Mercy for NoneRated ★ 2.5- More Beautiful Than HeavenRated ★ 1.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.5
House of NinjasRated ★ 2.5
Squid Game Season 2Rated ★ 3.0
The TrunkRated ★ 3.0
A Virtuous BusinessRated ★ 3.0
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 3.0- DoubtRated ★ 2.0
Little WomenRated ★ 2.5