Titles you rated
Lord of the FliesRated ★ 3.5
How to Keep My LoveRated ★ 4.0
MadeleineRated ★ 3.0
Tokyo Tower: Mom and Me, and Sometimes DadRated ★ 4.0
DeparturesRated ★ 4.0
Treasure PlanetRated ★ 3.0
Mr. Housewife: Quiz KingRated ★ 3.5- Tales of the UnusualRated ★ 2.0
Gremlins 2: The New BatchRated ★ 2.0
My Beautiful Girl, MariRated ★ 4.0
Doctor DolittleRated ★ 3.5
Chicken LittleRated ★ 3.0
How the Grinch Stole ChristmasRated ★ 3.0
The Professor and His Beloved EquationRated ★ 3.5
JuniorRated ★ 4.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
MimicRated ★ 3.0
Spirit: Stallion of the CimarronRated ★ 4.0
Teenage Mutant Ninja TurtlesRated ★ 3.0
LucyRated ★ 4.0