Movies
Ratings
618
La HaineRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 2.5
The Ring TwoRated ★ 2.0
GlassesRated ★ 4.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
A Good Lawyer s WifeRated ★ 2.5
DuplicityRated ★ 4.5
Iron SkyRated ★ 3.0
Japan SinksRated ★ 2.5- SpliceRated ★ 3.0
20th Century Boys - Chapter 1: Beginning of the EndRated ★ 3.0
The HappeningRated ★ 2.0
SignsRated ★ 1.5
The Thirteenth FloorRated ★ 2.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0- Sherlock HolmesRated ★ 3.0
Ghost in LoveRated ★ 1.5
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Brothers GrimmRated ★ 2.5
The Forbidden KingdomRated ★ 2.5