Movies
Ratings
120
World War ZRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 3.5- HeartbreakersRated ★ 4.0
Sliding DoorsRated ★ 5.0
A Hard DayRated ★ 4.0
TwilightRated ★ 4.5
Iron Man 2Rated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 5.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
BlindRated ★ 5.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
The Spy: Undercover OperationRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Death BellRated ★ 3.5
The Lion King 2: Simba's PrideRated ★ 4.0