Titles you rated
LimitlessRated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Transformers: Dark of the MoonRated ★ 3.5
The ClassicRated ★ 4.0
300Rated ★ 5.0
In TimeRated ★ 4.0
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 5.0
TakenRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 3.0
TitanicRated ★ 5.0