Movies
Ratings
211
Hachi: A Dog's TaleRated ★ 5.0
Alvin and the Chipmunks: The SqueakquelRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.5
The PiratesRated ★ 5.0
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 5.0
Sleeping BeautyRated ★ 5.0
The Last EmperorRated ★ 4.0
The Wizard of OzRated ★ 4.5
Peter PanRated ★ 4.5
CinderellaRated ★ 5.0
Lilo & StitchRated ★ 4.5
GarfieldRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.0
PinocchioRated ★ 4.5
Baby and MeRated ★ 2.5
BeanRated ★ 3.5
Hello BrotherRated ★ 4.5
Alvin and the ChipmunksRated ★ 5.0
One Missed CallRated ★ 2.0