Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Avatar: The Way of WaterRated ★ 4.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.0
NopeRated ★ 3.5
Emergency DeclarationRated ★ 2.5
Decision to LeaveRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 5.0
TenetRated ★ 4.0
LucyRated ★ 3.0
Se7enRated ★ 4.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
I Saw the DevilRated ★ 4.0
The King's ManRated ★ 3.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5