Titles you rated
The GameRated ★ 4.0
Mr. SocratesRated ★ 2.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.0
The RestlessRated ★ 0.5
Lesson of the EvilRated ★ 1.0
The Monkey KingRated ★ 1.0
No Tears for the DeadRated ★ 0.5
Painted SkinRated ★ 1.0
CountdownRated ★ 1.0
S.I.U.Rated ★ 2.0
SecretRated ★ 4.0
Lucky Number SlevinRated ★ 4.0
The Grand HeistRated ★ 1.5
The MaskRated ★ 4.5
The Number 23Rated ★ 4.0
Transporter 2Rated ★ 3.5
Children...Rated ★ 1.5
HeartbeatRated ★ 1.5
What a Girl WantsRated ★ 4.5
Dragon Ball Z: Battle of GodsRated ★ 2.0