Movies
Ratings
107
MasqueradeRated ★ 5.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
21Rated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
The Hunger GamesRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 5.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 3.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 5.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.5
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Dancing QueenRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 3.5
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Fists of LegendRated ★ 3.0
Killer ToonRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0