Movies
Ratings
220
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 3.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 4.0
MementoRated ★ 5.0
About TimeRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
AvatarRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Memoir of a MurdererRated ★ 2.5
Despicable Me 2Rated ★ 3.0
UpRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 3.5