Series
Ratings
113
You Drive Me CrazyRated ★ 2.5
Light Squadron MaskmanRated ★ 0.5
Solomon's PerjuryRated ★ 5.0
SKY CastleRated ★ 5.0
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Be MelodramaticRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
The Office Season 1Rated ★ 3.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 5.0
RobberRated ★ 4.0
Ms. Kim’s Million Dollar QuestRated ★ 4.0
LobbyistRated ★ 3.5
Sweet SpyRated ★ 4.5
Star's LoverRated ★ 3.5
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Delicious ProposalRated ★ 4.0
SangdoRated ★ 4.0