Titles you rated
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.5
Mickey 17Rated ★ 3.5
CureRated ★ 4.0
WickedRated ★ 1.0
MemoryRated ★ 1.5
Triangle of SadnessRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
I DoRated ★ 3.0
PrometheusRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
A Bad Moms ChristmasRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
MissingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
The Talented Mr. RipleyRated ★ 3.5
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.5
BarbieRated ★ 3.0