Movies
Ratings
60
Ice AgeRated ★ 3.5
MadagascarRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Despicable MeRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Attack the Gas Station!Rated ★ 3.5
The MummyRated ★ 3.5
JumperRated ★ 2.5
Step UpRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 3.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
World War ZRated ★ 2.5
SawRated ★ 3.5
August RushRated ★ 4.5
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 3.5
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.0
I Am LegendRated ★ 0.5
A Moment to RememberRated ★ 3.5