Series
Ratings
59
The PacificRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
SKY CastleRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 4.5
SignRated ★ 3.5
High Kick Through The RoofRated ★ 4.0
High KickRated ★ 4.0
Thousand Years of LoveRated ★ 3.5
Empress MyeongseongRated ★ 3.5
Hello My TeacherRated ★ 3.0- Invisible ManRated ★ 3.5
- Emperor of the SeaRated ★ 4.0
Fashion 70'sRated ★ 3.5
LuciferRated ★ 3.0
Sang Doo! Let's Go to SchoolRated ★ 3.5
Descendants of the SunRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 2.5
Capital ScandalRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.0