Movies
Ratings
108
The Florida ProjectRated ★ 4.5
Green BookRated ★ 4.5
Our TimesRated ★ 4.0
A Short Film About LoveRated ★ 5.0
Shutter IslandRated ★ 2.5
The Peanuts MovieRated ★ 4.5
Tazza: One Eyed JackRated ★ 2.5
SecretRated ★ 5.0
Call Me by Your NameRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 3.5
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 5.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Let Me InRated ★ 3.5
Little ForestRated ★ 3.5
The Hitchhiker's Guide to the GalaxyRated ★ 3.0
La maison de HimikoRated ★ 4.0
Midnight DinerRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 3.0