Titles you rated
InterstellarRated ★ 4.0
BoyhoodRated ★ 4.0
FrankRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 3.0
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
Snow White and the Seven DwarfsRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 4.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.5
The AvengersRated ★ 3.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Grave of the FirefliesRated ★ 3.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 3.5
LeonRated ★ 3.5
The MatrixRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.5
Shakespeare in LoveRated ★ 3.0