Movies
Ratings
722
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Illang: The Wolf BrigadeRated ★ 3.0
VenomRated ★ 3.5
Ocean's EightRated ★ 2.5
I Am LegendRated ★ 4.0
AlienRated ★ 4.0
Don't BreatheRated ★ 3.0
PulgasariRated ★ 3.0
American PsychoRated ★ 4.5
TransformersRated ★ 4.5
A Chinese Ghost StoryRated ★ 4.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 3.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 4.5
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
Sausage PartyRated ★ 4.0
Solo: A Star Wars StoryRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 4.5
The Good, the Bad and the UglyRated ★ 4.0