Movies
Ratings
318
ConfessionsRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
Little Forest: Winter/SpringRated ★ 4.5
Little Forest: Summer/AutumnRated ★ 4.5
The HandmaidenRated ★ 4.5
Star Trek: BeyondRated ★ 4.0
GhostbustersRated ★ 5.0
Cloud AtlasRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 4.5
The Royal TailorRated ★ 2.5
Remember the TitansRated ★ 4.5
Silent HillRated ★ 4.0
The WhistleblowerRated ★ 3.5
SawRated ★ 3.5
Whispering CorridorsRated ★ 3.5
For HorowitzRated ★ 4.0
A Walk Among the TombstonesRated ★ 4.0
CubeRated ★ 3.5
Magic in the MoonlightRated ★ 3.0
The MaskRated ★ 3.5