Movies
Ratings
305
Salut d’AmourRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 3.5
The DealRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.0
The Lives of OthersRated ★ 4.0
CashbackRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.5
She and Her CatRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.5
AmélieRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 1.0
Ode to My FatherRated ★ 3.0
LucyRated ★ 3.5
FuryRated ★ 2.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0