Series
Ratings
291
Lupin Part 2Rated ★ 4.0
Sex EducationRated ★ 4.5
Emily in ParisRated ★ 4.0
Grace and FrankieRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.5- LoveRated ★ 4.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Lupin Season 1Rated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
Wednesday Season 1Rated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 3.5
BridgertonRated ★ 4.0
Life on MarsRated ★ 5.0
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Brooklyn Nine-NineRated ★ 4.5
Hellbound Season 1Rated ★ 4.0
D.P.Rated ★ 4.5