Movies
Ratings
248
Me Before YouRated ★ 3.5
Before SunsetRated ★ 3.5
Confession of MurderRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
OseamRated ★ 3.5
Let Me InRated ★ 3.5
ContactRated ★ 4.0
The Garden of WordsRated ★ 4.0
A MuseRated ★ 4.0
Music and LyricsRated ★ 4.0
The Shawshank RedemptionRated ★ 4.5
OrphanRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
If OnlyRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.5
Black SwanRated ★ 5.0
ChloeRated ★ 3.5
From Up on Poppy HillRated ★ 3.0
PKRated ★ 4.0