Series
Ratings
90
Les MisérablesRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
Temptation of WifeRated ★ 4.0
Will It Snow For Christmas?Rated ★ 3.0
Princess HoursRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 5.0
His and Her CircumstancesRated ★ 4.5
Boys Over FlowersRated ★ 4.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 2.5
I Live AloneRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 3.0
The Innocent ManRated ★ 3.0
Uncontrollably FondRated ★ 3.0
Lucky RomanceRated ★ 2.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 4.5
Jealousy IncarnateRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0