Titles you rated
- The Melancholy of Haruhi SuzumiyaRated ★ 3.0
Black Lagoon: Roberta's Blood TrailRated ★ 5.0- トップをねらえ2!Rated ★ 5.0
Hellsing UltimateRated ★ 5.0- King of Braves Gaogaigar FinalRated ★ 5.0
Read or Die OVARated ★ 1.5
The SimpsonsRated ★ 4.0
Digimon FrontierRated ★ 3.0
Blue ExorcistRated ★ 5.0
Martian Successor NadesicoRated ★ 4.0
Mobile Suit Gundam OO Season 1Rated ★ 4.0- GunbusterRated ★ 5.0
Dragon Ball GTRated ★ 5.0- Heidi: Girl Of The AlpsRated ★ 5.0
Digimon AdventureRated ★ 5.0
SlayersRated ★ 4.0
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0- Mobile Suit Gundam UnicornRated ★ 4.0
- 하얀마음 백구Rated ★ 4.0