Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5- 여자의 일생Rated ★ 3.0
- Liberated Madame 1990Rated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.0
Finding NeverlandRated ★ 3.0
Vanishing Time: A Boy Who ReturnedRated ★ 3.5
Love on DeliveryRated ★ 3.0
BombshellRated ★ 4.0
Moonlit WinterRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The War of the RohirrimRated ★ 2.5
YoloRated ★ 4.5
Pretty WomanRated ★ 2.0
Seoul StationRated ★ 3.5
WickedRated ★ 2.5
Woman of the HourRated ★ 3.0
A Street Cat Named BobRated ★ 3.0
Hidden FiguresRated ★ 4.0
My Octopus TeacherRated ★ 4.0