Titles you rated
Secret Love AffairRated ★ 2.5
The Great DoctorRated ★ 3.5
Only LoveRated ★ 3.0
The Thorn BirdsRated ★ 5.0
Yellow BootsRated ★ 4.0
Love & SecretRated ★ 4.0
My Daughter the FlowerRated ★ 5.0
Lady StormRated ★ 3.5
Birth SecretRated ★ 3.5
Mother's GardenRated ★ 4.0
Romance TownRated ★ 4.5- Roller coaster 3Rated ★ 4.0
Love of EveRated ★ 3.0
Melody of LoveRated ★ 4.0
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 4.0
One Well-Raised DaughterRated ★ 2.5
The Great WivesRated ★ 3.5
Can We Love?Rated ★ 3.5
Cheongdam-dong ScandalRated ★ 4.0
Mischievous KissRated ★ 4.5