Series
Ratings
258
Empress MyeongseongRated ★ 0.5
Chuuka Ichiban!Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 3.5- Fullmetal AlchemistRated ★ 4.0
Slayers Evolution-RRated ★ 3.0
Slayers RevolutionRated ★ 2.5- Naruto ShippūdenRated ★ 4.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 4.0
Rurouni Kenshin: Wandering SamuraiRated ★ 3.5
Kindaichi Case FilesRated ★ 4.0- 유희왕 1기Rated ★ 3.0
Friends Season 1Rated ★ 3.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Marvel's Agent CarterRated ★ 3.5
Dragon Ball GTRated ★ 2.5
Dragon Ball ZRated ★ 5.0
Stairway to HeavenRated ★ 2.5
Madame Antoine: The Love TherapistRated ★ 3.5- Three Guys and Three GirlsRated ★ 2.0