Titles you rated
Tamako Love StoryRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 4.0
AftersunRated ★ 3.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 2Rated ★ 4.5
Dead Dead Demon's Dededede Destruction Part 1Rated ★ 4.0- Saturday's ApartmentRated ★ 4.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0- Will Not ChangeRated ★ 5.0
Knives OutRated ★ 3.5
Stand by MeRated ★ 4.0
Like Someone in LoveRated ★ 4.0
PaprikaRated ★ 4.0
After YangRated ★ 4.5
DetachmentRated ★ 3.5
Drive My CarRated ★ 5.0
Triangle of SadnessRated ★ 5.0
Rear WindowRated ★ 4.0
The Green KnightRated ★ 4.0
Moving OnRated ★ 4.5