Series
Ratings
36
Let's Go Karaoke!Rated ★ 4.5
Tamako MarketRated ★ 4.5
The Dangers in My Heart Season 2Rated ★ 4.5- Pretty Proofreader Season 2Rated ★ 4.5
Red Cat RamenRated ★ 5.0
Bocchi the Rock!Rated ★ 5.0
We Are Who We AreRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
Be MelodramaticRated ★ 4.5
The Office Season 4Rated ★ 5.0
The Office Season 3Rated ★ 5.0- Eunbi & Kabi's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Cabbage Guru & Radish guru's Once Upon a TimeRated ★ 5.0
- Dooly the Little DinosaurRated ★ 5.0
Steven UniverseRated ★ 4.0
Traveler Season 1Rated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5- Black Rubber ShoesRated ★ 5.0
- 소년탐정 김전일 Original 3기Rated ★ 1.5
- 소년탐정 김전일 Original 2기Rated ★ 1.5