Movies
Ratings
545
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.5
Toy Story 4Rated ★ 4.0
ParasiteRated ★ 3.5
Swing KidsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
Another ChildRated ★ 2.5
UpRated ★ 4.0
Night Is Short, Walk On GirlRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.5
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 4.5
Extreme JobRated ★ 3.5
PiperRated ★ 5.0
PapermanRated ★ 5.0
FeastRated ★ 5.0
Green BookRated ★ 4.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 4.0
The Edge of SeventeenRated ★ 3.5
Inglourious BasterdsRated ★ 5.0
The IllusionistRated ★ 5.0