Titles you rated
Dead Poets SocietyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The HostRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
Architecture 101Rated ★ 4.0
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
MasqueradeRated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 3.5
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 4.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 3.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
PunchRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0