Movies
Ratings
222
Life is FruityRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 2.0
CloserRated ★ 4.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.5
The Painted VeilRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIIRated ★ 4.0
The Godfather: Part IIRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 5.0
YouthRated ★ 4.5
Lost in ParisRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
The Light Between OceansRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.0
Call Me by Your NameRated ★ 5.0
A SeparationRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 2.5
The Great BeautyRated ★ 4.5
Spirits' HomecomingRated ★ 2.5
The HandmaidenRated ★ 4.5