Titles you rated
The World of the MarriedRated ★ 5.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 2.5
Coffee PrinceRated ★ 4.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 3.5
Solitary Gourmet Season 4Rated ★ 3.0
ChernobylRated ★ 5.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 4.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0