Titles you rated
Green BookRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.5
Casino RoyaleRated ★ 5.0
Voice of a MurdererRated ★ 2.5
Architecture 101Rated ★ 4.0
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
GodzillaRated ★ 5.0
BedevilledRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.0
Premium RushRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 3.5
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
Spider-Man 3Rated ★ 4.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0