Series
Ratings
66
She Was PrettyRated ★ 4.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.0
Rosy LoversRated ★ 4.0
4 Legendary WitchesRated ★ 4.0- You Are My DestinyRated ★ 3.0
Gumiho: Tale of the Fox's ChildRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 3.0
Personal TasteRated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 4.0
School 2013Rated ★ 4.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.0
Master of StudyRated ★ 4.0
Stars Falling From the SkyRated ★ 4.0
StandbyRated ★ 2.0
Hooray for LoveRated ★ 4.0
The King's DoctorRated ★ 3.0
Glory JaneRated ★ 3.0
May QueenRated ★ 4.0
A Hundred Year LegacyRated ★ 3.5
Keu Keu Island's SecretRated ★ 3.0