Series
Ratings
33
KaibaRated ★ 4.5
Neon Genesis EvangelionRated ★ 4.0
Bee and Puppycat: Lazy in SpaceRated ★ 5.0
Russian DollRated ★ 4.0
Russian DollRated ★ 5.0
Trigger Warning with Killer MikeRated ★ 4.0
DisenchantmentRated ★ 4.0
Carmen SandiegoRated ★ 4.5
The Midnight GospelRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.5
The NewsroomRated ★ 5.0
Coil a Circle of ChildrenRated ★ 4.0- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 3.5
Gravity Falls Season 1Rated ★ 4.0
Steven UniverseRated ★ 4.5
Adventure TimeRated ★ 4.5
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0