Titles you rated
Hello GhostRated ★ 4.0
The Last GodfatherRated ★ 2.0
Gulliver's TravelsRated ★ 3.0
Black SwanRated ★ 3.5
Real SteelRated ★ 3.5
BattleshipRated ★ 1.5
The Taste of MoneyRated ★ 2.0
Runway CopRated ★ 2.0
The ConcubineRated ★ 2.0
The ThievesRated ★ 3.5
Total RecallRated ★ 3.0
SkyfallRated ★ 3.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
Mr. GoRated ★ 3.0
RED 2Rated ★ 3.0
The WolverineRated ★ 2.0