Titles you rated
New TrialRated ★ 4.0
Believer: extended cutRated ★ 2.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
The Spy Gone NorthRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 5.0
SilmidoRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 4.0- Sunset in My HometownRated ★ 4.0
HellcatsRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 0.5
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
Blade Runner 2049Rated ★ 2.5
Heavenly ForestRated ★ 5.0
1987: When the Day ComesRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
The FortressRated ★ 3.5
Midnight RunnersRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 5.0
Iron Man 3Rated ★ 4.0