Movies
Ratings
115
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.5
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
200 Pounds BeautyRated ★ 3.5
Batman BeginsRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.5
FrozenRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Ocean's ElevenRated ★ 5.0
Big Hero 6Rated ★ 4.5
New WorldRated ★ 5.0
Panic RoomRated ★ 3.5
Phone BoothRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Matrix ReloadedRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 4.0
Sin CityRated ★ 4.5